WP Wydarzenie specjalne Sponsor wydania
WP Wydarzenie specjalne Sponsor wydania

Ogrom zmian w 14. edycji "The Voice of Poland"

Sponsor wydania
Zapnijcie pasy i przygotujcie się na ekscytującą podróż przez nową odsłonę "The Voice of Poland"! Na antenę TVP2 powrócił najbardziej wyczekiwany muzyczny talent show w Polsce. 2 września rozpoczął się 14. sezon, który już po pierwszym odcinku zapowiada się na prawdziwą ucztę pełną emocji, zaskakujących zwrotów akcji i popisów wokalnych z najwyższej półki. Zobaczcie sami, jakie zmiany zaszły w najnowszej edycji.

Nowa odsłona "The Voice of Poland" obiecuje jeszcze więcej uniesień, niespodzianek i wzruszeń niż kiedykolwiek wcześniej. Już na pierwszym etapie, czyli Przesłuchaniach w Ciemno, trenerzy muszą stworzyć swoje 15-osobowe drużyny. Ale uwaga, dodatkowo mogą oni użyć podstępnej Blokady eliminującej wskazanego trenera z walki o uczestnika… dopiero po jego występie. To są prawdziwe muzyczne szachy!

Mało zmian? Kolejny etap, czyli Bitwy, również przeszły metamorfozę. Wszyscy trenerzy podzielą swoje drużyny na tria, a każdy tercet zmierzy się już na etapie warsztatów muzycznych na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Już tam trener dokona wyboru, kto pożegna się z programem jeszcze przed Bitwami. Dwie pozostałe osoby staną do ostatecznej muzycznej walki. Ci, którzy wyjdą z niej zwycięsko, wezmą udział w trzecim etapie programu - Nokaucie. A co ze znanymi z poprzednich sezonów kradzieżami? Otóż… znikają z tego etapu programu! Spore zakoczenie, prawda? Wracając jednak do Nokautów. Podczas nich na scenie wystąpi 5 osób z każdej drużyny, spośród których trener każdego teamu wyłoni 4 uczestników. Tych 16 wybrańców wejdzie do czwartego, najbardziej wyczekiwanego etapu – Live.

Ostateczny werdykt będzie w rękach widzów, którzy za pośrednictwem głosowania SMS wyłonią zwycięzcę - zdobywcę tytułu Najlepszego Głosu w Polsce. To będzie emocjonujący wyścig!

Pewne rzeczy jednak się nie zmieniają…

Na fotelach trenerskich bez zmian - znani i lubiani powrócili! Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk oraz duet Tomson i Baron to ekipa, na którą możemy liczyć także w tym sezonie. Całość prowadzi niezastąpiony Tomasz Kammel, do którego w etapie Live dołączy Aleksander Sikora.

Przed tymi emocjami możemy liczyć na porządną rozgrzewkę

14. odsłona "The Voice of Poland" ruszyła z kopyta od pierwszych minut premierowego odcinka. TVP postanowiło nas jednak dodatkowo rozgrzać, byśmy nie nabawili się żadnej kontuzji przed tym emocjonalnym rollercoasterem. 1 września, dzień przed startem nowej odsłony show doświadczyliśmy muzycznej uczty doprawionej ogromną dawką nostalgii. Mogliśmy uczestniczyć w koncercie, gdzie na scenie pojawili się artyści, którzy rozpoczęli swoją muzyczną podróż w "The Voice of Poland ". Ponad 20 wokalistów, w tym Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Natalia Nykiel, Michał Sobierajski, Łukasz Drapała oraz zwycięzca 13. edycji muzycznego talent show - Dominik Dudek zabrali nas w fantastyczną podróż do przeszłości.

The Voice of Poland - w sobotę o 20!

Na piątek 8 września zaplanowano jeszcze większe muzyczne show! Uczestnicy z różnych edycji "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior" zaśpiewają największe polskie i światowe przeboje. Damian Ukeje, Monika Urlik, Dorota Osińska, Marta Gałuszewska, a także młodsze talenty jak Viki Gabor czy Zuza Jabłońska wraz z utalentowanymi seniorami stworzą niezapomniane muzyczne widowisko.

Nie możemy się już doczekać! Kolejne odcinki "The Voice of Poland" już 9 września o godzinie 20:00 na TVP2. Pamiętajcie, to tylko początek muzycznego szaleństwa!